درباره ما

مجموعه تخصصی اسمارت بالانس در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را با هدف توزیع محصولات حمل و نقل دیجیتال و الکترونیکی آغاز نمود.

این مجموعه متشکل از چندین متخصص با تجربه در حوزه های الکترونیک، فروش و توزیع محصولات الکترونیکی میباشد.

در حال حاضر این مجموعه بیشترین تمرکز خود را بر روی پخش انواع اسمارت اسکوتر های برند اصل (کارخانه اصلی) اسمارت بالانس ویل و ناین بات های شیاومی قرار داده و تا کنون محصولات این مجموعه به بیش از هزاران فروشگاه در اقسا نقاط ایران به فروش رسیده است.


آنچه امروزه باعث تمایز بیشتر این مجموعه شده، تخصص بالای پرسنل این مجموعه در حوزه الکترونیک میباشد به طوریکه با گسترش هر روزه تولید دستگاه های غیر اصل و تقلبی، سایرین تنها به دلیل قیمت پایین محصولات در کشور های خارجی و سودهای بدون پشتوانه اقدام به واردنمودن نوع غیر اصل این نوع محصول از کشور های عربی (که به سفارش همان کشورها تولید شده) مینمایند و این امر در نهایت به زیان خریداران و واردکنندگان آن می انجامد.

از این رو عمده مشتریان این دسته از محصولات جهت اطمینان از گسترش تجارت های خود در این زمنیه، مجموعه اسمارت بالانس را بعد از کسب تجارب قبلی خود، به عنوان اتکا اصلی خود در یاری گرفتن در این زمینه قرار داده و همچنین فعالیت مینمایند.

همچنین برند های اسکوتر های آی لایف، افرا و اسمارت بالانس ویل تماما در این مجموعه توزیع شده و دربخش گارانتی این مجموعه (گارانتی ولتیران) سرویس دهی میشوند.